קורס צילום מוצר .png
IMG_9946.jpg

  קורס צילום מוצר לצלמים

קורס וידאו אונליין בהנחיית סוזי לוינסון

אז מה זה בעצם צילום מוצר ולמי הוא מיועד?

 

צילום מוצר נועד לפתור לבעלי מוצרים למכירה  את בעיית הצילום ע"י לימוד עצמי והקמת סטודיו עצמאי בבית או בחנות שיחסוך מהם את ההוצאה והאנרגיה הדורשת מהם לחפש צלם, לקבל הצעת מחיר, ולנייד את המוצר שלהם לסטודיו  בכל פעם שהם מקבלים מוצר חדש.

 

אני מציגה בפניכם, קורס לצילום מוצר בסמרטפון, הקורס מיועד לבעלי חנויות ומוצרים המעוניינים ללמוד לצלם בעצמם את המוצרים שלהם, ובאיכות גבוהה, תמונות איכותיות לקטלוגים, לאתרי מכירה ולכל שימוש מסחרי ופרסומי.

 

הכלים שאציג בקורס יעזרו לכם לייצג את המוצרים שלכם באופן ראוי כאשר המטרה העיקרית היא להגדיל מכירות ע"י נראות - רכישה חד פעמית של הציוד והקורס ותוכלו תמיד לשלוף את הסטודיו הביתי שלכם בכל פעם שתקבלו מוצר חדש וצלם אותו בעצמכם.

 

 

בקורס אלמד אתכם באופן מוחשי וויזואלי, ואדגים איך תוכלו לצלם בעצמכם תמונות בצורה נכונה ולהמחיש את המוצר שלכם בצורה הכי קרובה למציאות, הוא יחסוך לכם זמן בחיפוש אחרי צלם, יום צילום הכרוך תשלום ולוגיסטיקת ניוד המוצרים שלכם לסטודיו.

now you can do it all by yourself !!!

IMG_6870.jpg

מה נלמד בקורס ?

 

צילום פקשוט - צילום מוצר בודד על רקע לבן נקי לשימוש לקטלוגים מודפסים וקטלוגים אינטרנטיים    צילום פקשוט סוג צילום הנדרש ביותר באתרי מכירה כמו אטסי, איביי, ופייסבוק.

 

צילום קומפוזיציה - צילום מספר מוצרים בתמונה אחת, גם על רקע לבן.

 

צילום אווירה - צילום זה נועד להמחיש את  המוצר על רקע אוירתי, לתת לו ערך ויזואלי ושימושי ולחבר אותו לסביבה השימושית הטבעית שלו - צילום זה משמש בעיקר ליחסי ציבור.

 

חלק ראשון -הקמת סטודיו ביתי -  הכרת הכלים והציוד הטכני על מנת לייצר בעזרתם סטודיו ביתי, רכישה חד פעמית של הציוד המינימלי הדרוש, והסביבה בה נקים את הסטוידו הביתי וכיצד נשתמש בציוד, הקמת הסטודיו ושימוש נכון בציוד שלנו, מצלמה, תאורה, רקע וכו׳

 

חלק שני - נתחיל בצילום המוצרים נצלם 4 פריטים - שעון, מוצרי ספא, סלסילה ובגד ים

 

נכיר כל מוצר בנפרד ומה הזוית הכי נכונה לו לצילום, כיצד כדאי לגשת אל המוצר מבחינת זוית ולצלם אותו 

 

חלק שלישי - נצלם את המוצרים תוך הדגמה ויזואלית הממחישה זויות נכונות והעמדה של כל מוצר.

חלק רביעי - צילום כל ארבעת המוצרים גם באוירה , נוסיף להם סטיילינג וניתן להם מראה יותר מושך ע״י פריטים פשוטים שאפשר למצוא בבית

 

חלק חמישי ואחרון  - עיבוד ועריכה

נלמד בעזרת אפליקציית העריכה החינמית snapseed

כלים בסיסיים בשיפור ניראות הצילום, חיתוך נכון, תיקון צבע, הבהרה ועוד.

לאחר הקורס ובמהלכו תוכלו להתייעץ איתי בדף החברים של הקורס להעלות תמונות ולשאול שאלות

המחיר לחברי הקבוצה
599 ש״ח
כל הזכויות שמורות לסוזי כהן לוינסון